Email: cc@substantial.ro
Telefon: +40723 457 564
Dacă ai surprins o știre, scrie-ne pe adresa redactie@substantial.ro, unde ne poți trimite imagini foto sau video.

 

Publisher
Tunescu George Daniel
Email: george.tunescu@substantial.ro

Consultant
Giurgea Ionut Bogdan email: ionut.bogdan@substantial.ro

Redactori

Iasmina Petcu email: iasmina.petcu@substantial.ro
Sabina Păvăloiu email: sabina.pavaloiu@substantial.ro
Lavinia Mazilescu email: lavinia.mazilescu@substantial.ro
Georgiana Oprea email: georgiana.oprea@substantial.ro

Publicitate
email: sales@substantial.ro

Departament VIDEO
Producator general – Danut Andrei
email: andrei.danut@substantial.ro

Programator
Ionut Gabriel / Telefon: +40 773 863 477

Departament Juridic / Legal
Cabinet de avocatura Cuculis&Asociatii
email: avocat@indrumari-juridice.eu

Director General
Tunescu George Daniel
email: george.tunescu@substantial.ro
Substantial.ro este administrat și deținut de Air Claim SRL

Date despre companie
Adresa de corespondenta: str. Miron Costin nr. 65, Constanta, cod postal 900727
COD FISCAL: RO39395976
CIF: J13/1414/2018

 

Substantial.ro este un site de știri care folosește fluxurile agențiilor de presă: Mediafax, Agerpres, dar și surse proprii.