Reclamă

Bogdan de la Ploiești este un cântăreț celebru în România. Se poate lăuda atât cu viața sa profesională, cât și personală. Este râvnit de multe tinere pentru vocea și aspectul său.

Într-un videoclip postat pe o rețea de socializare, Bogdan de la Ploiești a spus că urmează să fie ispită în noul sezon „Insula Iubirii”. După ce au aflat, fanele au fost încântate de aceasta veste, dar artistul a spus că a fost doar un pamflet, fiind doar o provocare pe care a trebuit să o onoreze.

Bogdan de la Ploiești a fost însurat, dar a divorțat

Bogdan a recunoscut că a fost căsătorit și a divorțat, însă familia sa nu a știut. Acest lucru s-a întâmplat când era mai tânăr, tot în urma unei…provocări.

Să vă zic eu cum s-a întâmplat.Totul a pornit de la un joc, ne jucam foarte mult și jucam pe provocări foarte serioase, adică la modul ăsta dur, nu cu copilării. Am pierdut și am fost provocat să mă căsătoresc și așa am făcut. Am luat o fată, nu era iubita mea, și m-am însurat, dar nu am stat decât câteva zile. Asta a fost cu căsătoria. Am dat cea mai mare bombă.”, a spus Bogdan de la Ploiești.

Nunta a fost organizată în mare secret, iar părinții săi au aflat după ce a dirvorțat. Tinerii căsătoriți au stat împreună doar câteva zile.

 Am divorțat după câteva zile, nu mai știu excat cât, dar oricum am actele acasă, nu e o problemă. Pot demonstra oricând.(…) Ai mei nu au știut, nici nu aveam cum să le zic pentru că a fost ceva de scurt timp, fără sentimente. Am divorțat imediat cum s-a putut.(…)”, a mai spus artistul.

Bogdan de la Ploiești este fericit cu viața sentimentală

Artistul a fost discret cu viața sa personală și nu și-a dorit să vorbească despre relațiile sale. În prezent se laudă că o duce bine privind viața amoroasă, dar nu a oferit mai multe detalii.

„Poate pe plan sentimental sunt bine, dar viața mea personală o țin puțin mai safe, adică o țin mai departe de ochii lumii, pentru că sunt fericit așa să știu că sunt eu bine, nu trebuie să știe toată lumea ce se întâmplă în viața mea, că altfel nu ar avea niciun farmec, nu aș mai fi misterios.Dar sunt bine și pe plan sentimental. Mai iubesc o zi, două, mai muncesc, după aceea, iar iubesc, depinde de situație”, a declarat Bogdan de la Ploiești.


Reclamă

Share.

Pasionată de dezvoltare personală, călătorii și citit, ea este atrasă de noutățile și momentele cheie din industria din spațiul public. Andreea face și voluntariat, fiind o persoană implicată în comunitate și în soluționarea problemelor societății căutând să se dezvolte atât pe plan personal, cât si profesional.

© 2025 Editura Substantial SRL – substantial.ro